Producenci
Czas realizacji zamówienia

Rozpoczynamy realizację każdego zamówienia natychmiastowo.

 • Czas realizacji przy wyborze przesyłki kurierskiej pobraniowej.
  Jeśli zamówienie zostanie zatwierdzone przez Klienta do godziny 13:00, jego realizacja następuje natychmiastowo, czyli wysyłamy towar tego samego dnia. U Klienta towar jest na kolejny dzień roboczy. Klient płaci za towar Kurierowi.

 • Czas realizacji przy wyborze przesyłki kurierskiej z przedpłatą na konto.
  Jeśli zamówienie zostanie zatwierdzone przez Klienta do godziny 13:00, jego realizacja następuje natychmiastowo, niemniej wysyłamy towar zaraz po zaksięgowaniu środków na naszym koncie. U Klienta towar jest na kolejny dzień roboczy od dnia nadania paczki.

 • Czas realizacji przy wyborze przesyłki kurierskiej z przedpłatą za pośrednictwem portalu przelewy24.
  Jeśli zamówienie zostanie zatwierdzone przez Klienta do godziny 13:00, jego realizacja następuje natychmiastowo, czyli wysyłamy towar tego samego dnia. U Klienta towar jest na kolejny dzień roboczy.

 • Czas realizacji przy wyborze listów Poczty Polskiej.
  Jeśli zamówienie zostanie zatwierdzone przez Klienta do godziny 13:00, jego realizacja następuje natychmiastowo, niemniej wysyłamy towar zaraz po zaksięgowaniu środków na naszym koncie.

 • Czas realizacji przy wyborze listów Poczty Polskiej z przedpłatą za pośrednictwem portalu przelewy24.
  Jeśli zamówienie zostanie zatwierdzone przez Klienta do godziny 13:00, jego realizacja następuje natychmiastowo, czyli wysyłamy towar tego samego dnia.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl