Producenci
Regulamin

Oferta hurtowni jest skierowana do Osób prowadzących działalność z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, pracujących w branży kosmetycznej lub uczących się w kierunku kosmetologii.

Hurtownia Constanza nie ponosi odpowiedzialności za skutki użycia preparatów kosmetycznych niezgodnie z ich przeznaczeniem. Właścicielem sklepu internetowego jest:

CONSTANZA
SŁAWOMIR KRZYŻEWSKI
NIP: 527-211-74-05
REGON: 146371080
ul. Żytnia 16 lok. E
01-014 Warszawa

§ 1
Rejestracja i konto Użytkownika.

 1. Produkty kosmetyki profesjonalnej mogą być zamawiane tylko i wyłącznie po uprzednim zalogowaniu się w sklepie internetowym.
 2. Zamawiający wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia oraz dla celów marketingowych zgodnie z treścią ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).
 3. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku „O ochronie danych osobowych”, Kupujący ma prawo do wglądu w swoje dane, poprawiania ich oraz żądania usunięcia z bazy danych. Sprzedający zobowiązuje się do zachowania tajemnicy w zakresie danych wprowadzonych w formularzu rejestracyjnym. Dane te będą wykorzystywane jedynie w celu realizacji zamówień i nie będą udostępniane osobom trzecim.

§ 2
Ogólne warunki korzystania z Serwisu.

 1. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto, co oznacza, że zawierają podatek VAT.
 2. Ceny mogą ulec zmianie.
 3. Zakup jest dokumentowany paragonem lub fakturą VAT.
 4. W przypadku wyboru dokumentu potwierdzającego zakup - faktury VAT, Zamawiający wyraża zgodę na wystawienie faktury VAT bez jego podpisu.
 5. Złożenie zamówienia jest możliwe 24 h / dobę, 7 dni w tygodniu, niemniej realizacja zamówienia jest możliwa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00. Odbiór osobisty zamówienia w innym wymiarze godzin możliwy jest po uprzednim kontakcie telefonicznym.
 6. W przypadku braku danego asortymentu w magazynie Sprzedawca zaproponuje (po uzgodnieniu z Kupującym) produkt zamienny, późniejszy termin dostawy zamówionego produktu lub anuluje zamówienie.
 7. Wysyłka poza granice Polski jest możliwa po uprzednim kontakcie mailowym / telefonicznym ze Sprzedającym.

 § 3
Warunki dostawy towarów.

 1. Zamówienia powyżej 150 zł brutto dowozimy (bez kosztów dostawy) na terenie Warszawy.
 2. Wysyłki realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej, firmy kurierskiej DHL oraz In Post. Poniżej przedstawiamy aktualnie obowiązujący cennik opłat za przesyłki.
 3. Czas realizacji przesyłek podany jest jako dotychczasowy średni czas realizacji danej wysyłki.
 4. Informujemy, że może ulec skróceniu lub wydłużeniu niezależnie od Hurtowni Constanza.

§ 4
Postępowanie odstąpienia.

 1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, na podstawie art.7.1 Kupujący ma prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni od daty zakupu bez podania przyczyn, składając Sprzedającemu oświadczenie w formie pisemnej o odstąpieniu od umowy. Po złożeniu takiego oświadczenia umowa uznawana jest za nieważną. W przypadku dokonywania zwrotu towar nie może być uszkodzony, otwarty (jeśli posiada oryginalne opakowanie), używany lub niekompletny, a koszt jego zapakowania i dostarczenia zwrotnego pokrywa Kupujący. Zwrotu towaru należy dokonać w terminie do 14 dni od daty odstąpienia od umowy. W przypadku niezwrócenia towaru w w/w terminie Sprzedający ma prawo do odmowy przyjęcia zwrotu. Za datę zwrotu przyjmuje się datę stempla pocztowego na przesyłce zwrotnej lub datę osobistego dostarczenia do Sprzedającego. Jeżeli została wystawiona faktura lub paragon, Kupujący jest zobowiązany do ich zwrotu wraz z towarem. Sprzedający nie przyjmuje paczek płatnych za pobraniem pocztowym. Po otrzymaniu zwrotu w stanie określonym powyżej, Sprzedający przekazuje należną kwotę na wskazane konto bankowe.

§ 5
Postępowanie rękojmi / reklamacji.

 1. Sprzedawca zapewnia Dostawę Towaru pozbawionego wad fizycznych i prawnych. Sprzedawca jest odpowiedzialny względem Klienta, jeżeli Towar ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia).
 2. Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany dostarczyć rzecz wadliwą na adres Sprzedawcy.
 3. Wszelkie reklamacje związane z Towarem lub realizacją Umowy sprzedaży, Klient może kierować w formie: pisemnej na adres Sprzedawcy lub złożyć ją osobiście w siedzibie firmy czyli przy ul. Żytniej 16 lok. E w Warszawie.
 4. W zgłoszeniu reklamacyjnym Klient winien zawrzeć opis zaistniałego problemu. Sprzedawca niezwłocznie, lecz nie później niż w terminie 14 dni rozpatruje reklamacje i udziela Klientowi odpowiedzi.

§ 6
Postanowienia końcowe.

 1. Oferta cenowa na stronie www.constanza.pl nie stanowi oferty w rozumieniu art. 61 Kodeks Cywilnego.
 2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl