Ligasano biały blat 15 x 10 x 1cm tamponada

Cena: 16,00 zł 16.00
ilość szt.
Producent: -
Kod produktu: POD000096

Opis

Zastosowanie LIGASANO białego:

1. Do leczenia ran: służy do przykrywania lub wypełniania ran, poprzez mechaniczne pobudzanie tkanek prowadzi do poprawy miejscowego ukrwienia, wspomaga oczyszczanie się rany, wspomaga ziarninowanie. 

2. Redukcja ucisku i higiena: profilaktyka przeciwodleżynowa, zaburzenia krążenia tętniczego w kończynach dolnich

3. Profilaktyka przeciwgrzybicza i przeciwzapalna: Wilgoć, ciepło oraz niedobór tlenu, czyli warunki, jakie powstają w miejscach przylegania do siebie powierzchni skóry, sprzyjają rozwojowi infekcji grzybiczych i stanów zapalnych skóry. Najskuteczniejszym prewencyjnym i terapeutycznym środkiem zabezpieczającym przed taką sytuacją jest stosowanie opatrunku LIGASANO białego o powierzchni 1-2cm. W przypadku już rozwiniętej grzybicy można w razie potrzeby posmarować chore miejsca maścią, w przypadku stanów zapalnych najczęściej nie trzeba stosować żadnych dodatkowych środków. 

Typowe miejsca zastosowania: między palcami stóp i rąk, w fałdach na brzuchu, pod piersiami, pod pachami oraz w przypadku przykurczy. 

Można ciąć, sterylizować. Wyłącznie do jednorazowego użycia. Nie można zostawiać na stałe w ranie, zalecana zmiana opatrunku w ciągu 1-3 dni.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl