PB NAILS Lakier hybrydowy GE359 Innocent 5ml

359.jpg  PB NAILS  Lakier hybrydowy GE359 Innocent 5ml
  • promocja
Dostępność: brak towaru
Cena: 20,30 zł

Cena regularna: 29,00 zł

20.30
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 29,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Pudroworóżowy lakier hybrydowy GE359 Innocent 5ml z kolekcji Harmony 3.0 urzeknie każdą niepoprawną romantyczkę. Przekonaj się, czy także należysz do tego grona!
 
Lakiery hybrydowe to innowacyjne połączenie cech klasycznego manicure z właściwościami żeli. Średnio gęsta konsystencja zapewnia łatwą i szybką aplikację bez smug i późniejszego odpryskiwania. Lakiery są światłoutwardzalne, przez co nie trzeba długo czekać, aż wyschną. Bardzo dobrze kryją już przy nałożeniu pierwszej warstwy. Stylizacja wykonana lakierami hybrydowymi może utrzymać się nawet do trzech tygodni.

Krycie: 100%
Przeznaczenie: Do manicure hybrydowego
Pojemność: 5ml
Kolekcja: Harmony 3.0
EAN: 5902921519492

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl