Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Dezynfekcja i sterylizacja w salonie kosmetycznym

Dezynfekcja i sterylizacja w salonie kosmetycznym

Prowadząc gabinet kosmetyczny, szczególnie należy dbać o higienę i estetykę. Stosowanie zdezynfekowanych narzędzi oraz podręcznych akcesoriów, odpowiednie przygotowanie stanowiska pracy, a także przestrzeganie wyznaczonych procedur higieny przez pracowników to podstawowe obowiązki, które gwarantują ochronę przed zakażeniem czy chorobami zarówno klientów, jak i specjalistów pracujących w salonie.

Hurtownia kosmetyczna Constanza – miejsce, w którym znajdziesz najlepsze produkty dezynfekcyjne i nie tylko!

Dokładna dezynfekcja skóry to w większości przypadków pierwszy etap wykonania zabiegu, dlatego też produkty przeznaczone do odkażania i odtłuszczania skóry powinny znaleźć się w każdym profesjonalnym salonie kosmetycznym. Warto wybrać te, które poza czynnymi składnikami o udowodnionej skuteczności klinicznej, zawierają również substancje, które głęboko nawilżają i pielęgnują skórę, a do tego mają przyjemny zapach.

Sterylny gabinet kosmetyczny – zadbaj o bezpieczeństwo swoich klientów

Chcąc zadbać o wysoki poziom higieny w salonie kosmetycznym, warto zainwestować także w dobrej jakości preparaty czyszczące i środki dezynfekujące. W hurtowni Constanza znaleźć można skuteczne produkty przeznaczone do dezynfekcji różnych powierzchni. Oferujemy między innymi preparaty w formie pianek, płynów i koncentratów o działaniu grzybobójczym, wirusobójczym oraz bakteriobójczym. Produkty te stosowane mogą być zarówno na niewielkich powierzchniach, urządzeniach kosmetycznych, fotelach zabiegowych, jak i wyrobach medycznych.

Sterylizacja narzędzi kosmetycznych

Polecamy dostępny w ofercie hurtowni Constanza sterylizator kosmetyczny UV o skutecznym działaniu bakteriobójczym. To doskonałe urządzenie, które gwarantuje odpowiednią sterylność narzędzi kosmetycznych używanych do wykonywania różnego rodzaju zabiegów. W sprzedaży posiadamy także niezbędne w każdym profesjonalnym salonie artykuły jednorazowe. Proponujemy między innymi uniwersalne rękawice nitrylowe, gąbki do demakijażu, kapcie, długie peleryny i podkłady z włókniny, torebki do sterylizacji z wygodnym samoklejącym paskiem, a także bawełniane płatki czy chusteczki kosmetyczne.

Zadbaj o czystość używanych narzędzi, ogólną estetykę oraz odpowiednią dezynfekcję powierzchni wyposażenia salonu kosmetycznego – sprawdź pełną ofertę hurtowni Constanza, wybierz środki oraz akcesoria do dezynfekcji i sterylizacji, które pomogą Ci utrzymać wysoki poziom higieny w gabinecie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl